Kontakty         O nás         Blog         Doprava a platba

Elfeya Přírodní repelent BUG ME NOT ve spreji 50 ml

Repelent Bug Me Not obsahuje esenciální oleje z citronové trávy, levandule a bosweilly. Chrání před hmyzem, jako jsou komáři, klíšťata, pavouci a další. 100% přírodní sprej proti hmyzu, bez konzervantů, bez barviv, bez umělých účinných látek. Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a dětské.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 299 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 247 Kč
Není skladem Kontaktovat prodejce
 
Výrobce: Elfeya cosmetics Elfeya cosmetics
EAN: 3800500090252
Popis

Elfeya Přírodní repelent BUG ME NOT ve spreji 50 ml

V teplých ročních obdobích je riziko kousnutí hmyzem vyšší, což nejen způsobuje podráždění a nepohodlí, ale je často spojeno s různými nemocemi a alergickými reakcemi způsobenými hmyzem.

V dnešní době je na trhu celá řada repelentů, ale bez ohledu na jejich účinnost mnohé z nich obsahují drsné syntetické chemikálie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a agresivní k pokožce, zvlášť citlivé nebo dětské.

Nabízíme účinnou ochranu proti hmyzu se silou přírody. Repelent Bug Me Not obsahuje esenciální oleje z citronové trávy, levandule a bosweilly, chrání před hmyzem, jako jsou komáři, klíšťata, pavouci a další. Účinnost spreje 3-4 hodiny po aplikaci.

Výhody spreje:

  • 100% přírodní sprej proti hmyzu
  • Bez konzervantů, bez barviv, bez umělých účinných látek
  • Pro všechny typy pleti včetně dětské

 

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • Esenciální olej z citronové trávy

  • Esenciální olej z levandule

  • Esenciální olej z boswellie

 

POUŽITÍ:

Aplikujte každé 3-4 hodiny na exponované části pokožky. Nestříkejte přímo na obličej – aplikujte rukama. Děti nesmějí sprej používat samostatně – musí jim ho aplikovat dospělá osoba. Nepolykejte.

 

SLOŽENÍ (INCI):

Prunus amygdalus dulcis oil (sweet almond), Lavandula Angustifolia flower oil, Cymbopogon Flexuosus oil (lemongrass), Boswellia carterii essential oil (incense).