Kontakty         O nás         Blog         Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava

Nabízíme Vám dopravu na výdejní místo a nebo dopravu na adresu k Vám domů nebo do práce. V případě, že si nejste jisti jestli budete v daný moment doma, doporučujeme vybrat doručení na výdejní místo.


Dodací lhůty:

Objednávky vždy předáváme přepravci maximálně do 24 hodin. Dopravci obvykle doručují v rozmezí 24 - 48 hodin. Co to znamená? Vaši objednávku máte doma do 48 hodin!

Balení zásilky:

Vaši objednávku zabalíme v papírové krabici, kterou můžete recyklovat. Navíc, posíláme nebarvené papírové krabice, které po nastříhání (rozdělání na menší kousky) můžete i kompostovat.

Lepící páska je papírová a proto patří do koše na papír.

Na to, aby k Vám zásilka dorazila v pořádku musíme použít výplňový materiál. Tělíska mají tvar uzavřených osmiček a jsou šetrná k životnímu prostředí, protože jsou vyrobená z přírodního škrobu, rozpustná ve vodě a kompostovatelná do 6 měsíců (ověřeno ekologickým certifikátem Seedling). Nutno podotknout, že je kompostovatelný v průmyslových kompostárnách a proto patří do popelnic na bioodpad.


Platba

Na výběr máte ze všech standartních platebních možností. Můžete zaplatit převodem, za což budeme nejraději. A nebo můžete zaplatit kartou a nebo dobírkou. Dovolíme si Vás upozornit, že dobírka je zpoplatněnou službou a její cena je 45 Kč.