Kontakty         O nás         Blog         Doprava a platba

Almara soap HERBAL MIST | RŮŽE pleťová voda destilovaná z květů bio růže 100 ml

Růžový hydrolát je určený pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Růže je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi. Pokožku jemně čistí, nádherně provoní a harmonizuje.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 229 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 189 Kč
Skladem 4 ks
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Almara soap Almara soap
EAN: 8594190766515
Popis

Almara soap HERBAL MIST | RŮŽE pleťová voda destilovaná z květů bio růže 100 ml

Tajemství krásné pleti se skrývá v pravidelné, důkladné, ale zároveň jemné a komplexní péči, která zahrnuje i použití přírodní pleťové vody bez obsahu alkoholu a jiných přidaných látek. Tento čistý bio hydrolát z květů damašské růže jsme pro vás získali v té nejlepší možné kvalitě: je vyrobený tradiční destilací v proslulém bulharském Růžovém údolí.

Růžový hydrolát je určený pro suchou, zralou a choulostivou pleť. Růže je známá svými zklidňujícími účinky, působením proti vráskám a hydratačními schopnostmi. Pokožku jemně čistí, nádherně provoní a harmonizuje.

Hydrolát doporučujeme použít v kombinaci s naším odličovačem Pure Face a pleťovým olejem Glow či Bloom pro docílení té nejčistší možné péče.

 

Výhody růžové vody:

  • univerzální použití - čistění pleti, hydratace, vlasy i k dochucení jídel a limonád
  • výborná pro suchou a choulostivou pleť
  • bio původ v bulharském Růžovém údolí

 

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • bio květová voda růže

 

POUŽITÍ:

Květový hydrolát použijte na dočištění pokožky jako běžnou pleťovou vodu, jako základ našich práškových masek nebo k osvěžení pleti kdykoliv během dne. Tímto hydrolátem si také můžete dochutit vodu, čaj nebo oblíbenou limonádu.

 

SLOŽENÍ:

Rosa damascena Flower Water