Kontakty         O nás         Blog         Doprava a platba

Almara soap HERBAL MIST | LÍPA pleťová voda destilovaná z květů bio lípy 100 ml

Meduňkový hydrolát je určený pro suchou a zralou pleť. Meduňka je známá svými antioxidačními a zklidňujícími účinky a pozitivním působením na psychickou pohodu. Pokožku jemně čistí a navíc nádherně sladce svěže voní.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 229 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 189 Kč
Skladem 2 ks
Expediční doba: do 24 hodin
Výrobce: Almara soap Almara soap
EAN: 8594190766553
Popis

Almara soap HERBAL MIST | LÍPA pleťová voda destilovaná z květů bio lípy 100 ml

Tajemství krásné pleti se skrývá v pravidelné, důkladné, ale zároveň jemné a komplexní péči, která zahrnuje i použití přírodní pleťové vody bez obsahu alkoholu a jiných přidaných látek. Tento čistý hydrolát z květů lípy v bio kvalitě jsme pro vás získali v té nejlepší možné kvalitě: je vyrobený tradiční destilací v proslulém bulharském Růžovém údolí.

Meduňkový hydrolát je určený pro jemnou a choulostivou pokožku dětí i dospělých. Meduňka je známá svými antioxidačními a zklidňujícími účinky a pozitivním působením na psychickou pohodu. Pokožku jemně čistí a navíc nádherně sladce svěže voní.

Hydrolát doporučujeme použít v kombinaci s naším odličovačem Pure Face a pleťovým olejem Glow či Bloom pro docílení té nejčistší možné péče.

 

Výhody meduňkové vody:

  • univerzální použití - čistění pleti, hydratace
  • výborná pro suchou a zralou pleť
  • bio původ v bulharském Růžovém údolí
  • úžasná nasládlá vůně 

 

ÚČINNÉ LÁTKY:

  • bio květová voda z lípy

 

POUŽITÍ:

Květový hydrolát použijte na dočištění pokožky jako běžnou pleťovou vodu, jako základ našich práškových masek nebo k osvěžení pleti kdykoliv během dne. Tímto hydrolátem si také můžete dochutit vodu, čaj nebo oblíbenou limonádu.

 

SLOŽENÍ:

Tilia cordata Flower Water